Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodził przyjaciel wszystkich dzieci- Pluszowy Miś. Z tej okazji wykonaliśmy pracę plastyczną przedstawiającą misia. Wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swojego ulubionego misia i razem świętowaliśmy ten dzień. Obchody święta zaczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego o Misiu, następnie świetnie bawiliśmy podczas wspólnych tańców i zabaw. Zwieńczeniem obchodów były odwiedziny Pluszowego Misia, który obdarował dzieci pysznymi ciasteczkami oraz wręczył nagrody i dyplomy laureatom konkursu ekologicznego „Mój przyjaciel- Eko Miś”. Z okazji tego święta mama Oskarka przygotowała dla nas pyszny tort w kształcie misia, który z apetytem wszyscy zajadaliśmy. Na koniec dnia wszyscy otrzymali dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.