„Jasełka”

15 grudnia przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Szadku Punkt Przedszkolny w Hamentowie przedstawiły „Jasełka” w sali OSP w Sikucinie dla Środowiskowego Domu Samopomocy z Przatówka. Zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor Elżbieta Gwiazda. Głównym celem przedstawienia było wprowadzenie uczestników w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przebrane w piękne stroje recytowały swoje teksty, śpiewały pastorałki oraz wykonywały układy taneczno – ruchowe. Pod koniec przedstawienia  przedszkolaki zaprezentowały kolędę „Cichą noc” z użyciem znaków Polskiego Języka Migowego. Na koniec uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek..

Następnego dnia,16 grudnia odbyły się „Jasełka” oraz spotkanie wigilijne z Rodzicami naszych przedszkolaków. Przygotowane przez rodziców potrawy oraz występ dzieci stworzyły klimat bożonarodzeniowy. Na koniec przedstawienia do dzieci przybył Święty Mikołaj z pełnym workiem prezentów.

Wszystkim Przedszkolakom, Rodzicom oraz pracownikom przedszkola życzymy Zdrowych, Wesołych Świat Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku 2023.