„Dzień kobiet i głośne czytanie przez Julkę, siostrę Szymona”

8 marca w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Kobiet, a nasi mali dżentelmeni zaskoczyli wszystkich swoim urokiem i uprzejmością. Obdarowali swoje koleżanki i panie w przedszkolu kwiatami, uśmiechem i słodkimi mufinkami. Ten dzień był pełen radości i wzajemnej życzliwości.

Dołączyła do nas także siostra Szymona, Julka, która czytała dzieciom baśń „Księżniczka na ziarnku grochu”. Dzieci z zaciekawieniem wsłuchiwały się w historię, odpowiadały na pytania, a potem razem bawiliśmy się do rytmicznej muzyki. Nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy siostrze Szymona za poświęcony czas i wspaniałe wspólne chwile w naszym przedszkolu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jej obecność i zaangażowanie.