Teatrzyk „Jaś i Małgosia”

Dnia 8 maja przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spektaklu zatytułowanym „Jaś i Małgosia”, wystawionym przez Teatr Lalek Bajka. To wydarzenie było nie tylko niezwykłą rozrywką dla dzieci, ale również ważnym momentem dla przyszłych przedszkolaków, którzy dopiero co rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem i dołączą do grupy we wrześniu. Całe grono dzieci z wypiekami na twarzach śledziło każdą scenę, oklaskując bohaterów z entuzjazmem. Celem przedstawienia było zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej, promując zdrowy tryb życia i  przesłanie o wzajemnym wspieraniu i czynieniu dobra, które zawsze wraca w przyszłości. To niezapomniane doświadczenie z pewnością wzbudziło w dzieciach wiele pozytywnych emocji i inspiracji na przyszłość.