Trening przedszkolaków z Mistrzynią Świata i Europy w siatkówce plażowej.

Dnia 9 maja w naszym przedszkolu odbył się niezwykły trening z udziałem Joanny Wiatr, znanej Mistrzyni Świata i Europy w siatkówce plażowej. Pani Joanna podzieliła się z dziećmi swoją pasją do sportu, wyjaśniając, jak istotna jest regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednie rozgrzewanie przed treningiem. W trakcie zajęć zorganizowanych przez Panią Joannę, każda grupa wiekowa miała okazję do aktywnego i ciekawego treningu, dopasowanego do ich umiejętności i możliwości. Dzieci entuzjastycznie włączyły się w ćwiczenia, uwolniły swoją energię i radość oraz doskonale współpracowały w grupach.

Na zakończenie treningu dzieci serdecznie podziękowały Pani Joannie w imieniu swoim oraz nauczycieli za poświęcony czas i zaangażowanie. Bardzo doceniamy, że nasze przedszkolaki mogły trenować pod okiem tak wybitnej zawodniczki, co stanowi dla nas niezwykłą dumę. Dodatkowo, cieszymy się, że Pani Joanna jest mamą jednej z naszych przedszkolaków- Hani, która uczęszcza do naszej grupy. Dziękujemy Pani Joannie za inspirację i przekonanie, że sport to nie tylko zdrowie, ale także radość i wspaniałe doświadczenia.