„Spotkanie z Policjantem”

Przedszkolaki odwiedził Pan Policjant z Posterunku Policyjnego w Szadku, który przeprowadził pogadankę z dziećmi na temat bezpieczeństwa, a także przybliżył dzieciom jak wygląda praca policjanta. Do tej wizyty zarówno  dzieci starsze jak  i młodsze przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia realizowane w przedszkolu na temat bezpieczeństwa na placu zabaw, w przedszkolu jak również w ruchu drogowym. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami, które mogą napotkać w drodze do przedszkola. Dzieci dowiedziały się  również   jak należy się zachować gdy spotkamy osobę obcą czy  agresywnego psa. Największą jednak atrakcją dla dzieci okazał się samochód policyjny i włączenie sygnałów alarmowych. Bardzo serdecznie dziękujemy Policji w Szadku za poświęcony czas naszym przedszkolakom.