„Figle Pana Bałagana”- Teatr Magik w przedszkolu

Nasz przedszkole miało niezwykłą przyjemność gościć Tetr Magik ze spektaklem „Figle Pana Bałagana”. Temat przedstawienia idealnie wpisywał się w świat dziecięcych zabawek, które po wspólnej zabawie często nie znajdowały swojego miejsca. Pan Bałagan okazał się być mistrzem chaosu zarówno na scenie, jak i w przedszkolu. Ale to właśnie jego figle sprawiły, że dziecięca radość, nadała spektaklowi niezwykły urok.

Atmosfera była przepełniona śmiechem i ekscytacją, a radość maluchów sprawiła, że każdy moment był jeszcze bardziej porywający. Tetr Magik zdołał w magiczny sposób połączyć świat teatru z codziennymi doświadczeniami dzieci, tworząc niezapomnianą przygodę, która rozświetliła twarze wszystkich obecnych.