Mikołajki

Dzisiaj Mikołajki ! Listy do Mikołaja przygotowane, dekoracja zrobiona, my pięknie wystrojeni na Mikołajkowe Cuda. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspólne świętowanie.

Urodzinki Mikołaja

6 grudnia obchodzi imieniny nasz kolega Mikołaj. Dzisiaj od rana świętowaliśmy jego spóźnione 3 urodzinki. Wszystkiego najlepszego kolego!

3 urodzinki

W listopadzie swoje urodzinki obchodzi Szymonek i Antoś K. . Zdrówka i spełniajcie swoje marzenia!

Poznajemy Nasze Prawa

20 listopada to Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym dniu dniu dowiedzieliśmy się, że każdemu dziecku przysługują prawa dziecka tak jak każdemu dorosłemu przysługują prawa człowieka. Praw tych nikt nie może dziecko pozbawić. Poznawaliśmy swoje prawa i obowiązki. Ustaliliśmy nasze grupowe zasady, które potwierdziliśmy odciskiem dłoni.

Teatrzyk w przedszkolu

Dzisiaj obejrzeliśmy przedstawienie pt.,,Śladami Orła”. Wraz z Pyzą i jej kolegom zwiedzaliśmy nasz kraj. W tych podróżach towarzyszył nam Orzeł Bielik i inni bohaterowie spotkani w górach, w Nowym Sączu, Krakowie i Warszawie. Dziękujemy Aktorom z Teatru Bajka za bardzo ciekawe przedstawienie.

Zdrowe śniadanie

Dzień Zdrowego Śniadania w naszym przedszkolu odbył się 14 listopada. Z tej okazji śniadanie w przedszkolu wyglądało inaczej niż zwykle. Sami komponowaliśmy kanapki z warzywami i wędlinką. Dowiedzieliśmy się jakie produkty musimy jeść częściej a jakie bardzo rzadko. Bardzo podobało nam się takie śniadanie. Mniam , mniam !