„EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ”

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż w ostatnim czasie przekazano do użytkowania szkolną ekopracownię, która została utworzona w ramach zadania pn. UTWORZENIE PUNKTU DYDAKTYCZNEGO PN. „EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ” PRZY PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SZADKU realizowanego przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Rzeczywisty koszt całkowity zadania wyniósł 54 036,08 PLN, z czego ok. 84% (44 975,00 PLN) stanowią środki WFOŚ i GW w Łodzi, pozostała część to środki budżetowe Gminy i Miasta Szadek.

Dokumentacja fotograficzna stanowiąca załącznik do protokołu dla zadania pn. UTWORZENIE PUNKTU DYDAKTYCZNEGO PN. „EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ” PRZY PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SZADKU