Zakładamy zielone hodowle

Wiosna przyszła a my dowiedzieliśmy się, że cebulę nie tylko się zjada. Są takie cebulki, z których wyrosną kwiatki. Wiemy, czego potrzebuje roślinka żeby rosnąć. Były to super zajęcia na naszym tarasie.

Witamy wiosnę!

Podczas spaceru znaleźliśmy zwiastuny wiosny: bazie na leszczynie, krokusy, przebiśniegi. Oglądaliśmy bazie kotki, które przyniosła Łucja, Jagoda i Antoś. Nasza pani robiła palemki do wazonu, a my robiliśmy palemki w wazonie z pestek dyni. Zrobiliśmy przebiśniegi na wiosenną dekorację. Powitaliśmy wiosnę ekologicznie, co jest tradycją naszego przedszkola. Chociaż jest jeszcze zimno na dworze my wiemy, że wiosna już przyszła!

Teatrzyk w przedszkolu.

Dzisiaj poznaliśmy Kocmołuszka i jego siostrę. Wiemy, co nas czeka kiedy nie będziemy dbać o higienę i zdrowo się odżywiać.

Dzień Kobiet

,,Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dziś jest święto dziewczynek !” Małych i dużych ! Dziewczyny dziękują za pamięć wszystkim chłopakom i niezawodnym rodzicom, którzy zadbali o upominki dla wszystkich przedszkolaków z grupy Motylków. Chłopcy przygotowali również piękne motylki dla swoich koleżanek i wszystkich pań z przedszkola.
Dziękujemy Konstancji, jej Babci oraz Mamusi za przygotowanie pysznych babeczek.

Dla Zakochanych: Animowane obrazki i gify serduszka z kwiatkami

Eksperymentujemy.

Realizując projekt ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury” eksperymentujemy razem z misiem Sewerynem, po prostu ,,czarujemy” !

Marcowi jubilaci.

W marcu 4 latka kończy Mikołaj a swoje 5 urodziny obchodzi Ignacy. Wszystkiego naj… 🎈🎁🌼 koledzy !

Poznajemy zawody.

Przy okazji poznawania zawodu piekarz, zrobiliśmy bułeczki. Największym zdziwieniem były drożdże: mało a później dużo. Już wiemy, co to znaczy ,,rosnąć jak na drożdżach”. Bułeczki były przepyszne.

Bal karnawałowy!

Tradycją naszego przedszkola jest, że bal karnawałowy odbywa się zawsze w Ostatki. W tym roku 16 lutego. Bawiliśmy się super w scenerii walentynkowej.
Kochajmy i bawmy się !!!

Znalezione obrazy dla zapytania: darmowe gify serca

Pączki, pączusie…

W tłusty czwartek od naszej pani dowiedzieliśmy się jakie są tradycje związane z tym dniem, a nasi rodzice zadbali o pączuszki.

Najbardziej dziękujemy Babci Wańdzi ( Babci Łucji Z.) za przepyszne pączki z marmoladą i czekoladą. Przesyłamy ogromne podziękowania !!!

Znalezione obrazy dla zapytania: darmowe gify serca