Robimy soki.

Wiemy, że owoce i warzywa mają dużo witamin, są bardzo zdrowe. Zrobiliśmy pyszne soki. Dziękujemy mamie Amelki i dziadkowi Mikołaja za pyszne owoce i warzywa na soki.

Buraczkowy dzień.

Rysowaliśmy buraczkami, poznaliśmy nową zabawę ,,Cebulka i buraczek”
a na obiad zjedliśmy pyszną zupkę buraczkową.

Dzień chłopaka!

Dzisiaj swoje święto obchodzili chłopcy. Dziewczynki przygotowały upominki, a rodzice jak zwykle zadbali o dodatkowe prezenty. Wszyscy dostaliśmy samochodziki i gwiżdżące lizaki. Dziękujemy! Upominki dostali też nasi wyrośnięci przedszkolni chłopcy. Super się bawiliśmy autkami.

W poszukiwaniu jesieni

Nasza pani powiedziała, że rozpoczęła się jesień. Szukaliśmy jej w naszym ogródku i na spacerze. Mało jest jeszcze kolorowych liści, postanowiliśmy więc sami je pomalować. Korzystamy z pięknej pogody i bawimy się darami jakie przynosi nam jesień.

Imieninki, imieninki…!

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka oraz świętowaliśmy imieniny Konstancji. Mufinki były przepyszne. Dziękujemy 💖!