Dzień jabłka

Wiecie, że dzisiaj święto ma jabłko ! Dowiedzieliśmy, że ma ono witaminę C , potas i błonnik i to wszystko jest zdrowe. My bardzo lubimy jabłuszka z naszego przedszkolnego ogrodu, oczywiście umyte i najlepiej ostrugane przez nasze panie. Świętowaliśmy – był slalom z jabłkiem, myliśmy, kroiliśmy, nawlekaliśmy na sznurek jabłuszka, które będą się suszyć, wykleiliśmy jabłko plasteliną, obejrzeliśmy bajkę, z której dowiedzieliśmy się , że jeże wcale nie lubią jabłuszek.

Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. W tym dniu odkrywaliśmy swoje talenty, pobudzaliśmy wyobraźnię i wspólnie się bawiliśmy.

Nasza zabawa

Chcemy zakomunikować, że czujemy się w przedszkolu coraz lepiej. Każdego dnia poznajemy się bliżej i chociaż poranne rozstania z rodzicami bywają smutne, to później podczas zabaw gości uśmiech na naszych twarzach.

Urodziny Elenki

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka,

humoru dobrego, życia kolorowego

I wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!!!