Urodziny Klementynki

Dziś w przedszkolu Klementynka obchodziła swoje urodzinki. Były życzenia, zaśpiewane STO LAT! oraz wspólne tańce. Do życzeń przyłączyły się także dzieci ze starszych grup: Sówek i Słoneczek. Klementynka obdarowała wszystkie dzieci pysznymi babeczkami oraz cukierkami, a jako prezent otrzymała kartkę ze wspólnym zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

Życzymy dużo zdrowia, szczęścia
I wspaniałej zabawy każdego dnia.

„Dzień Kubusia Puchatka”

W pierwszym tygodniu ferii zimowych dzieci z grupy „Słoneczek” obchodziły Dzień Kubusia Puchatka-przyjaciela wszystkich dzieci. Przedszkolaki chętnie wysłuchały opowiadań, gdzie głównym bohaterem był Miś i jego przyjaciele. Dzieci uczestniczyły w rozwiązywaniu zagadek. Zwieńczeniem zabawy było zrobienie zdjęcia w fotobudce i wykonanie przez dzieci  pracy plastycznej, którą można podziwiać na naszej tablicy grupowej.   

Dzień Babci Dziadziusia

Kiedy zimowa pora na dworze obchodzimy święto bardzo ważnych osób- Babci i Dziadka. W tym roku dla naszych bliskich przygotowaliśmy laurki, chętni zrobili prace na konkurs plastyczny ,,Laurka dla Babci i Dziadka|”. Kiedy tylko powyższy się frekwencja w naszej grupie nagramy dla naszych Babć i Dziadziusiów występ.

Życzenia dla babci i dziadka: na laurkę, krótkie, wzruszające, łączone, do  druku