Andrzejkowe wróżby.

Na Andrzeja wróżymy. Poznajemy nasze ludowe tradycje, bawiąc się wesoło! Przybyła do nas Czarownica z Łysej Góry wraz z kotem Baltazarem i razem z nimi wróżyliśmy.

Dzień Misia

Chyba każdy z nas ma swojego ulubionego misia.
25 listopada świętowaliśmy z naszymi misiami w przedszkolu. Opowiadaliśmy o misiach, dowiedzieliśmy się skąd ten miś. W tym dniu łowiliśmy ryby jak misie i przyklejaliśmy misiowi guziczki, i pozowaliśmy w super ,,misiowej foto budce” przygotowanej przez Misie, które są
w maluszkach- zobaczycie na zdjęciach. Wiecie, że w święto misiów, nasza Pani też świętowała i dostała od nas prezent. My też dostaliśmy upominki zakupione z funduszy Rady Rodziców. Dziękujemy !
Dzieci, które przygotowały prace na konkurs otrzymały dyplomy i słodki upominek. Nasze Panie powiedziały, że prace na konkurs wykonaliśmy przecudnie!

Gify z misiem przytula - 30 uroczych animowanych obrazów za darmo

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

19 listopada dzieci z grupy „Słoneczka” obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Obejrzały film edukacyjny „Mam prawo”, podzieliły się swoimi spostrzeżeniami, a na koniec wykonały plakat „Prawa dziecka”.

Przedszkole Pamięta

Szkoła pamięta... - Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego  w Krakowie

W ramach akcji ,,Szkoła pamięta” : odwiedziliśmy parafialny cmentarz i złożyliśmy symboliczny kwiat oraz zaświeciliśmy znicz dla żołnierzy, którzy zginęli podczas II wojny światowej; przygotowaliśmy prace plastyczne na temat świąt zadusznych; obejrzeliśmy również prezentację multimedialną – 11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

Pasowanie na przedszkolaka

Dziś pięknie śpiewaliśmy, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiersze, wszystko to czego zdążyliśmy się nauczyć w Naszym przedszkolu. Możemy powiedzieć, że jesteśmy prawdziwymi przedszkolakami. 🙂