Nauczanie zdalne

Kochane Słoneczka bardzo dziękujemy, że korzystacie z naszych propozycji zajęć, które dla Was przygotowujemy. Bardzo nas to cieszy, że będąc w domku też ćwiczycie. Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się w przedszkolu. 🙂

Zakładamy zielone hodowle

Wiosna przyszła a my dowiedzieliśmy się, że cebulę nie tylko się zjada. Są takie cebulki, z których wyrosną kwiatki. Wiemy, czego potrzebuje roślinka żeby rosnąć. Były to super zajęcia na naszym tarasie.

Logopeda

Dzieciom ćwiczącym prawidłową realizację głosek [s] [c] polecam materiał zaczerpnięty z printoteka.pl – Odszukajcie drogę do obrazka według wskazówek, nazywajcie obrazki starannie wymawiając głoski.

Dzieciom ćwiczącym prawidłową realizację głosek [l] polecam materiał zaczerpnięty z printoteka.pl – Odszukajcie drogę do obrazka według wskazówek, nazywajcie obrazki starannie wymawiając głoski.

Sięgajcie także po materiały już dostępne na stronie w zakładce Logopeda.

Rzeżucha

Kolejny raz wysiewamy w Naszym przedszkolu. Coraz lepiej nam idzie ta praca. Tym razem jest to rzeżuszka.

Witamy wiosnę!

Podczas spaceru znaleźliśmy zwiastuny wiosny: bazie na leszczynie, krokusy, przebiśniegi. Oglądaliśmy bazie kotki, które przyniosła Łucja, Jagoda i Antoś. Nasza pani robiła palemki do wazonu, a my robiliśmy palemki w wazonie z pestek dyni. Zrobiliśmy przebiśniegi na wiosenną dekorację. Powitaliśmy wiosnę ekologicznie, co jest tradycją naszego przedszkola. Chociaż jest jeszcze zimno na dworze my wiemy, że wiosna już przyszła!

Nowa sala zabaw

Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli nam taką piękną sale zabaw. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy nowe zabawki dzięki którym możemy się rozwijać. 🙂