„Spotkanie z policją”

Dziś nasze przedszkole odwiedziły  panie policjantki, które przeprowadziły interesujące oraz pouczające zajęcia dotyczące bezpieczeństwa drogowego dla naszych najmłodszych. Wiemy, jak istotne jest, aby dzieci już od najwcześniejszych lat zdobywały wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Ćwiczenia praktyczne, takie jak przechodzenie przez pasy czy symulacja jazdy po ulicy, na pewno pomogły dzieciom lepiej zrozumieć zasady bezpieczeństwa drogowego. Wielkie gratulacje dla naszych przedszkolaków za udział w tak wartościowych zajęciach oraz  ogromne podziękowania dla pań policjantek asp. szt. Eweliny Piekarskiej i mł. asp. Justyny Pawlik, za ich zaangażowanie i poświęcenie czasu dla dobra naszej społeczności lokalnej. Takie inicjatywy mają ogromne znaczenie dla kształtowania świadomości dzieci w zakresie bezpieczeństwa na drodze.